26 Haziran 2017 Pazartesi

Anonymous: NASA uzayda yaşamı açıklamak üzere

Anonymous NASA ile ilgili önemli bir iddiada bulundu. Siber saldırı olaylarında ismi sıkça duyulan ünlü aktivist grup Anonymous, NASA'nın yakın zamanda Dünya dışında yaşam bulduğuna dair açıklama yapacağını iddia etti


Dünyaca ünlü aktivist grup Anonymous, NASA'nın kısa süre içinde Dünya'nın dışında yaşam bulunduğuna bir açıklama yapacağını iddia etti.

Aktivist grubunda Youtube hesabında yayınladığı videoda, NASA'nın dünya dışı gezegenlerde yaşam bulunduğuna ilişkin bulgulara ulaştığı bilgisi detaylarıyla aktarıldı.

Açıklamaya göre, NASA yöneticisi Thomas Zurburchen'in geçen aylarda yaptığı bir açıklamada yer alan "Medeniyetimiz evrende uzaylı yaşamı bulunduğunu keşfetmek üzere" ifadesi de hatırlatılıyor.

Daha önceden de pek çok kurum ve organizasyona saldırı ve incelemeleri ile adını sıkça duyuran Anonymous'un bu kez hedefinde Amerikan Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi (NASA) vardı.

Söz konusu videoda Zurbuchen'in ABD Bilim, Uzay ve Teknoloji komitesi toplantısında söz alarak, Dünya dışı yaşamın varlığını ilan ettiğini öne sürüldü.

Paris’te Gay Pride yürüyüşü: ’’Herkese PMA hakkı’’

Paris’te ilk LGBTİ yürüyüşün 40. yılında On binlerce kişinin katılımıyla büyük bir yürüyüş ve konser gerçekleştirildi. Eylemde sadece heteroseksüellere tanınan PMA hakkının tüm çiftler için geçerli olması talep edildi.

http://www.hurriyet.com.tr/nasa-uzayda-yasami-aciklamak-uzere-40501936

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder