16 Nisan 2017 Pazar

Ful kadro Hindistan'a gidiyorlar: Bülent Ersoy, Banu Alkan ve Safiye Soyman

Türk Sanat Müziği’nin Diva’sı Bülent Ersoy, sesiyle kulakların pasını silerken şıklığıyla da büyüledi.Cuma gecesi BVS Group’a ait Günay Restaurant’ta kadrosunda Özgür Alter’le sahneye çıkan Türk Sanat Müziği’nin Diva’sı Bülent Ersoy, sesiyle kulakların pasını silerken şıklığıyla da büyüledi.  Diva’nın Günay şıklığında modacı Semih Doğruer’in atölyesinde 15 gün boyunca 10 kişinin vardiyalı olarak teker teker ellerinde işlediği “Aynalı” sahne kıyafeti vardı.


Türk Sanat Müziği’nin yaşayan en büyük seslerinden Bülent Ersoy’un sahne kıyafeti tam 27 kilo ağırlığında. Asimetrik kesimli kristal aynaların araları da “Sıvama iş” olarak adlandırılan, pembe Swarowski taşlarla kasnakta teker teker işlenerek hazırlandı. Diva’nın “Aynalı şıklığını” tamamlayan

Diva'nın kıyafetinin aynalarının ve Swarowski taşlarının değeri 35 Bin TL. Kıyafetini tamamlayan Plûm dô otriş kap'ın değeri ise 10 Bin TL.

Türk Sanat Müziği’nin Diva’sı Bülent Ersoy’u, izlemeye gelenler arasında; Safiye Soyman, Faik Öztürk ve Banu Alkan da vardı. Günay Restaurant’tan içeri girerken basın mensuplarının sorularını cevaplayan Soyman ve Alkan; “Bir show programı için Hindistan’a doğru yola çıkıyoruz. Bloom Medya’nın yapımcılığında, Mustafa Kotan'ın yönetmenliğinde Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan program için Burcu Esmersoy da bizimle geliyor. Bu akşam buraya programa Bülent Hanım’ı da almaya geldik” dediler.

Basın mensuplarının Safiye Soyman’a; “Bülent Hanım’la barıştınız mı?” diye sorması üzerine Soyman; “Ben Bülent Hanım’ı çok severim, onun da beni çok sevdiğini biliyorum. Bizim küslüğümüz sabun köpüğü gibi gelir geçer” dedi.

Gecenin ilerleyen saatlerinde Diva Bülent Ersoy, Safiye Soyman’ı sahneye davet etti. “Solistimin yanına geldim. O benim büyüğüm, saygı duyduğum bir insan. Barıştık mı hayatım?” sözleriyle sahneye çıkan Soyman’a, Ersoy’dan; “Küs müydük?” cevabı gelince Safiye Soyman; “Bu akşam Afrodit Banu Alkan da burada. Biliyorsunuz, Hindistan’a gidiyoruz. Sizi almaya geldik. Bizimle geliyor musunuz?” diye sordu.  Bakacağız, diyen Ersoy, kahkaha atarak; “Bu konuları içeride konuşalım” dedi.

Vatan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder