20 Haziran 2017 Salı

'Üçlü çift' kötüleşen evliliğe çözüm oldu...

California’nın Huffington Beach bölgesinde yaşayan Matthew Catano (31) ve eşi Michelle Catano (30) (soldaki) çifti 10 yıl önce tanıştı ve evlendi. Çift, sonra yıllarda evlliklerinin giderek kötüleşmesine çözüm olarak, kendi ifadeleriyle 'aileye bir kadını' daha dahil ederek çözdü.


California’nın Huffington Beach bölgesinde yaşayan Matthew Catano (31) ve eşi Michelle Catano (30) (soldaki) çifti 10 yıl önce tanıştı ve evlendi.
Çift 10 yıl sonra ilişkilerinden bir şeylerin eksik olduğunu hissedince bir internet sitesi yardımıyla Courtney (26) ile tanıştı. Courtney bir anda çiftin hem cinsel hem de aile hayatının bir parçası oldu.
Şu an Courtney, Matthew ve Michelle hallerinden gayet memnun. Aralarında hiçbir kıskançlığın olmadığını söyleyen üçlü, aksine aralarındaki sevgi ve tutkuyu görmenin onları mutlu ettiklerini belirtiyor.
Mathew ve Michelle’nin çocukları Dario (7) ve Anthony (2) de bu duruma adapte olmuş durumdalar. Dario ve Anthony hem Michelle’i hem Courtney’i anneleri olarak benimsemiş ve ikisine de anne diye sesleniyorlar.
Courtney’nin çocukların bakımında Michelle’ye yardım etmesi de Michelle’in tam zamanlı çalışmasını kolaylaştırmış. Matthew kendisinin sevgi ve ilgiye muhtaç bir insan olduğunu, dolayısıyla iki kadından sevgi ve ilgi görmesinin onun kendine güvenini güçlendirdiğini ve mutlu ettiğini söylüyor.
Courtney, Matthew, Michelle ve çocuklarla geçirdiği 6 ay sonunda yaptığı paylaşımında “Bu benim normalde yapmayacağım bir şey. Fakat bu insanlara gönlümü tamamen kaptırdım. Muhteşem bir 6 ay geçirdim ve gelecekte bizi nelerin beklediğini sabırsızlıkla bekliyorum. Onları ve çocukları çok seviyorum. Hayatıma girdikleri için çok minnettarım.” diyor.
Onlar da diğer normal aileler gibi tatile gidiyor, insanlarla tanışıyor ve ailecek güzel vakit geçiriyorlar. Hatta geçtiğimiz Nisan ayında aynı kendileri gibi bir üçlü çift olan Buddy, Rose ve Sully ile tanışmışlar.
Kısa süre önce ABD’nin Austin kentinde kız arkadaşıları Jane ve Brooke ile aynı evde yaşayan Adam Lyons (36) iki kadından da bebek sahibi olacak olması gündeme oturmuştu.
Sevgilisi Brooke’nin hamile kalmasının ardından ilk kez baba olan Lyons’un diğer sevgilisi Jane’in de hamile olduğu ortaya çıktı.
Lyons, Brooke ve Jane, dev bir yatakta birlikte yatıyor. Brooke'nin doğruduğu 'Dante'ye üç kişi birden ebeveynlik yapıyor: Brooke'nin bir önceki ilişkisinden de bir oğlu bulunuyor.
Daily Mail gazetesi Lyons'u ‘Dünyanın en mutlu adamı’ olarak nitelendirdi.

Hürriyet

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder